Leo Noordermeer Cup 2019

Datum:       zaterdag 21 december 2019

Tijd:

09.15 - 10.45 uur: JO7, JO8, JO9 en JO10 (MAXIMAAL 40 aanmeldingen)

11.15 - 12.45 uur: JO11, MO11, JO13, MO13 (MAXIMAAL 40 aanmeldingen)

 

Waar: kunstgrasveld op sportpark De Kwakkenberg (v.v. Trekvogels)

Team JO7-1 - zaterdag 21 december, 09:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Jeroh van Ewijk X
Boaz Peters X

Team JO8-1 - zaterdag 21 december, 09:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Auke Koop X
Tigo Derks X
Iven Rost X

Team JO8-2 - zaterdag 21 december, 09:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Axel X
Ché van Dinteren X
Fien Defoort X
PIETER Brans X

Team JO8-3 - zaterdag 21 december, 09:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Keet Robinson X

Team JO8-4 - zaterdag 21 december, 09:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Onno X
Sam Moeke X
Pim Heijnen X
Niels kramer X

Team JO9-1 - zaterdag 21 december, 09:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Tycho Kwakernaat X
Faas aldenhuijsen X
Jur Aben X
Jabril X
Piet van de Weijer X

Team JO9-2 - zaterdag 21 december, 09:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Annabel Benne X

Team JO9-3 - zaterdag 21 december, 09:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Sebas jonker X
Hugo Brans X

Team JO9-4 - zaterdag 21 december, 09:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Maarten X

Team JO9-5 - zaterdag 21 december, 09:00

Volledige naamAanwezigAfwezig

Team JO10-1 - zaterdag 21 december, 09:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Bart van Wyk X
Raúl van Seyen X
Oscar Rost X
Jabril X

Team JO10-2 - zaterdag 21 december, 09:00

Volledige naamAanwezigAfwezig

Team JO10-3 - zaterdag 21 december, 09:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Benjamin van Veelen X
Noah Frenk X
Jesse Bierens X
Luca Peters X

Team JO10-4 - zaterdag 21 december, 09:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Loek van de ven X

Team JO11-1 - zaterdag 21 december, 11:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Keano van Apeldoorn X
Stan van Houte X
vince X

Team JO11-2 - zaterdag 21 december, 11:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Fabián X
Olivier X

Team JO11-3 - zaterdag 21 december, 11:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Seb X

Team JO11-4 - zaterdag 21 december, 11:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Tore Smit X

Team JO12-1 - zaterdag 21 december, 11:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Pepijn X
Cas Aben X
Marius Gelinck X

Team JO12-2 - zaterdag 21 december, 11:00

Volledige naamAanwezigAfwezig

Team JO13-1 - zaterdag 21 december, 11:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Jort X
Joeri Kalkman X
Daniel Kalkman X

Team JO13-2 - zaterdag 21 december, 11:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Reese Robinson X

Team JO13-3 - zaterdag 21 december, 11:00

Volledige naamAanwezigAfwezig

Team MO11-1 - zaterdag 21 december, 11:00

Volledige naamAanwezigAfwezig

Team MO13-1 - zaterdag 21 december, 11:00

Volledige naamAanwezigAfwezig

Team MO13-2 - zaterdag 21 december, 11:00

Volledige naamAanwezigAfwezig

Trekvogels Trainers - zaterdag 21 december, 09:00

Volledige naamAanwezigAfwezig