Arold Simons Cup 2018

Afsluiting Voetbalacademie 23 juni 2018 v.v. Trekvogels. Aanwezig 13:00 uur. Kunstgrasveld

Groep  = JO13/MO13 t/m JO7

 

13:00 uur: spelers verzamelen

13:30 uur: aanvang toernooi 

15:30 uur: einde toernooi

15:30 uur: penalty bokaal

15:30 uur: start bonnenverkoop en bbq

19:00 uur: einde bbq

Team JO7-1 - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Sem hermsen X

Team JO7-2 - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Siem Timpers X

Team JO8-1 - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Joey Kraayeveld X
Oscar Rost X
Rafael X
Stan van Houte X
Teun Grootaert X
Bart van Wyk X

Team JO8-2 - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Kjell Jendis X
Jur Aben X
Piet van de Weijer X

Team JO8-3 - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Ilja Zwiers X
mats X

Team JO9-1 - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Vince X
Sereno van den eijnden X
Jesse van Hees X
Noël swinkels X
Lars Verhoeven X
Thyrone lucas X
Michael X
Staf Beckers X

Team JO9-2 - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Destiny van vorsselen X
Raúl Valentino Spinnato X
Fabian Verweij X
Marne X

Team JO9-3 - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Luca peters X

Team JO9-4 - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig

Team JO10-1 - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
keano van apeldoorn X
Pouya Tamaddonzad X
Ian Drijver X
omer X
Max Gijssen (JO10-1) X
Yonis Kortmann X
Pepijn Voncken X

Team JO10-2 - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Mink Franken X

Team JO10-3 - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Marius Gelinck X
Siem Vaessen X
Dani de jager X
Kalle X

Team JO10-4 - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Timo Zwiers X
loek X

Team JO11-1 - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Siem Helge X
Daniel Kalkman X
Nika X
Mees van Riel X
Brent Muller X
Saar Beckers X
Joris Oostervink X
Lasse Somon X

Team JO11-2 - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Jort X
Joeri Kalkman X
Cato Bergmans X
Kai van oers X
Luca Bionda X

Team JO11-3 - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Scott van den Boom X
Joey Stevens X

Team JO11-4 - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig

Team JO13-1 - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Tijn Eertink X
Kyan tamaddonzad X
Tijmen van Suilen X
Selim X
Minne de Man X
Jeva X
Isaac Ragas X
Floris Nijman X
Tibo de Man X

Team JO13-2 - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Noah Timpers X
jaime de la plaza benito X
Briek Beekhuizen X
Bosse X
Ilias Kortmann X

Team JO13-3 - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Kaj Rotteveel X
Koen Spits X
Chris van de Wiel X
Guus Lankhuizen X

Team JO13-4 - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig

Team MO11-1 - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig

Team MO13-1 - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig

Trekvogels Trainers - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig

x Overigen/Nieuwe leden - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Liam Boerboom X

Trekvogels Keep(st)ers - zaterdag 23 juni, 13:00

Volledige naamAanwezigAfwezig
Yoeri Boerboom X
Seb X